VI Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny Bleu Blanc Rouge 2020

Uczniowie naszego Liceum Karolina Kopyto kl.3D, Izabela Król kl.2CG, Magdalena Szkotak kl.2CG, Dominika Onak kl.2CP i Wiktor Kargula kl.2CP wzięli udział w VI Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym Bleu Blanc Rouge 2020. Temat tegorocznego konkursu brzmi „Dans les détails”. Un détail, to oczywiście detal, czyli drobiazg, urywek, szczegół, wycinek, okruch, cząstka
czy drobina. Co zatem tkwi w szczegółach? Czy rzeczywiście detale są tak ważne? Jak drobiazg może zmienić odbiór całego zdjęcia? Jakie „détails” zauważają młodzi ludzie zainteresowani językiem francuskim? Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania zdjęć, a szczególnie naszym modelkom: Amelii Bajorek 2CP, Ani Kopytko 3D i Kasi Czerwień 2CG. Wielkie podziękowania dla Ani Dulian z 2CP za makijaż w kolorach francuskich.