Uczniowie V LO znowu wielcy – wieści z frontu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Za nami zmagania etapu diecezjalnego 24. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, który z racji na Covid-19 został przeniesiony z wiosny
na jesień tego roku. W etapie szkolnym wzięły udział 3 osoby: Kamila Widło (2cp), Wiktoria Brzychczy (3d) i Igor Barnaś (3c). Do etapu diecezjalnego zakwalifikowały się: Kamila (86/90 pkt.) i Wiktoria (90/90 pkt). Do części ustnej zmagań diecezjalnych awansowała Wiktoria, która w części pisemnej uzyskała najlepszy wynik w całej diecezji (znów 90/90 pkt.). Etap ustny odbył się w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie w piątek 2 października. Z nieopisaną radością informujemy, że po raz drugi z rzędu Wiktoria wywalczyła w nim 2. miejsce i dzięki temu – tak jak w roku ubiegłym – weźmie udział w zmaganiach na szczeblu ogólnopolskim, które będą miały miejsce w poniedziałek 12 października. Gratulujemy!!!