WALENTYNKI: MIŁOŚĆ W WIELKIM LESIE!
W przeddzień Walentynek w naszej Szkole zapanowała wyjątkowa atmosfera! Tegoroczne [...]
W przeddzień Walentynek w naszej Szkole zapanowała wyjątkowa atmosfera! Tegoroczne [...]
Klasa 3B rozpoczęła wrzesień wizytą w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie. [...]
Klasa 2a na wycieczce programowej z biologii w Ogrodzie Botanicznym [...]
Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2c, Kornelia Smoleń została [...]