Sukcesy w IX Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim

Nasi uczniowie nagrodzeni !

Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszego Liceum odnieśli duże sukcesy w IX Powiatowym Konkursie Wiedzy o Józefie Piłsudskim i podczas gali finałowej odebrali dyplomy i nagrody. W kategorii – test wiedzy I miejsce zajęła Urszula Świątek, a wyróżnienie zdobyła Magdalena Rutkowska – obydwie uczennice z klasy 2c. Wyróżnienia trafiły również do Natalii Filipczuk z klasy 1b za recytację oraz do Zuzanny Bieleckiej z klasy 2b za śpiew. W kolejnej kategorii tj. za prezentację multimedialną I miejsce zajęła Julia Kędzior z klasy 1a, a miejsce II Klaudia Bańdur z klasy 3b. Wyróżnienie w tej kategorii zdobył Patryk Płaczek z klasy 3b.

Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród naszych uczniów, dlatego wszystkim uczestnikom bardzo dziękują opiekunowie – Panie Profesor Anna Nytko i Magdalena Bujak. Jesteśmy pełni podziwu dla wiedzy i umiejętności naszych uczniów, życzymy zapału w kolejnych edycjach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!