Konsultacje psychologiczno – pedagogiczne

19 listopada br. w godzinach 17:00 – 18:00 w szkole odbędą się konsultacje psychologiczno – pedagogiczne.

Jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości, pytania dotyczące problemów Waszych dzieci serdecznie zapraszamy na indywidualne rozmowy z Panią Ewą Faliszek- Podgórską – psychologiem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie.

Konsultacje dla rodziców klas I, II i III

Rodziców naszych uczniów serdecznie zapraszamy na konsultacje z wychowawcami i nauczycielami, dnia 22 października 2019 r. (wtorek), w godz. 17.00 - 18.00

Zmiana planu lekcji

Od 9 września 2019 obowiązuje nowy plan lekcji. Aktualny plan został opublikowany na stronie szkoły.

Zebrania z Rodzicami klas II i III

17 września 2019 r. (wtorek) odbędą się zebrania z Rodzicami uczniów klas II i III.

16:30  spotkania Rodziców uczniów klas III,
17:30  spotkania Rodziców uczniów klas II.

Spotkanie z dyrekcją i wychowawcami

Serdecznie zapraszamy Rodziców Uczniów klas pierwszych na spotkania z dyrekcją i wychowawcami.

3 września 2019 r.:
17.00 klasy pierwsze po gimnazjum (1a_g, 1b_g, 1c_g), sala nr 9,