Zakończenie Roku Szkolnego dla Uczniów Klas III

Uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania klas III odbędzie się 26 kwietnia 2019r.

godz. 9:00 msza św. w kościele Księży Filipinów

godz. 10:00 uroczysta akademia w auli PWSZ w Tarnowie

godz. 11:40 spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W szkole kontynuowana jest akcja strajkowa nauczycieli i pracowników oświaty. Zajęcia lekcyjne odbywają się według zmienionego planu lekcji i zaplanowanych zastępstw. Proszę na bieżąco śledzić komunikaty w e-dzienniku.

Agnieszka Foszcz

Wicedyrektor VLO

Zebrania i konsultacje

2 kwietnia 2019r. odbędą się zebrania dla Rodziców uczniów klas Ic, Id, IIb, IIc, IId.

godz. 16:30     klasy Ic i I d sala nr 9 zebranie wspólne: spotkanie z policjantem ds. nieletnich: realizacja programu „Zagrożenia przestępczością wśród nieletnich”

godz. 17:00     klasa II b        sala 14

klasa II c         sala 16

klasa II d         sala 5

klasa I c          sala 10

klasa Id           sala 9

Dla Rodziców uczniów klas Ia, Ib, IIa oraz klas III odbędą się konsultacje w godzinach 17:00 - 18:00.

Serdecznie zapraszamy.