V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Tarnowie

email: sekret5lo@umt.tarnow.pl

+ 48 14 6210514

ul. Rejtana 20

33-100 Tarnów

V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Tarnowie

email: sekret5lo@umt.tarnow.pl

+ 48 14 6210514

ul. Rejtana 20

33-100 Tarnów

Szkolne blogi

Szkole blogi

oficjalna strona internetowa międzynarodowego, polsko-izraelskiego projektu uczniów naszej szkoły we współpracy z uczniami z Harel High School. Projekt otrzymał Platynową Nagrodę w międzynarodowym konkursie Global SchoolNet Cyberfair 2017.

www.permeationprzenikanie.blogspot.com

blog prowadzony w języku angielskim przez uczniów naszej szkoły. Uczniowie tworzą recenzje przeczytanych przez siebie uproszczonych książek po angielsku.

www.simplifiedbookreviews.blogspot.com

Blog Klubu Kodera “Koduj z Piątką”, działającego w naszej szkole w ramach programu Mistrzowie Kodowania. Uczniowie prezentują tworzone przez siebie aplikacje mobilne oraz zamieszczają opisy projektów, wydarzeń i konkursów, w których uczestniczyli.

http://klubkodera.blogspot.com

Blog poświęcony szansom i zagrożeniom związanym z internetem. Materiały podzielono na kategorie: „Dla uczniów”, „Dla rodziców” oraz „Dla nauczycieli”, dzięki czemu każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Blog zawiera też relacje z wydarzeń, które w naszej szkoły odbyły się w ramach programu Cybernauc

http://cyfrowykorczak.blogspot.com

Oficjalny blog projektu międzynarodowego „Threads of Life  – Nici Życia” poświęconego Juliusowi Madritschowi. Strona zawiera całość materiałów, na które natrafiły uczennice klasy 3B realizujące projekt. Blog został w 2017 roku nagrodzony w amerykańskim konkursie „Unsung Heroes Discovery Awards” w kategorii „Wybitny projekt międzynarodowy”.

http://projectmadritsch.blogspot.com

Skip to content