V LO

Dzień Otwarty

Autor: AdminData aktulaności: 2018-05-20 19:15:08

Drodzy Gimnazjaliści!

Zapraszamy na kolejny już w tym roku Dzień Otwarty. Już wiecie jak pracujemy i jak się uczymy, a teraz zapraszamy WAS na imprezę TRAWA PARTY czyli integracyjne spotkanie plenerowe. To dzień, w którym proponujemy Wam wspólną zabawę na świeżym powietrzu na naszym szkolnym podwórku! Będziecie mogli również spotkać się i porozmawiać z Uczniami, Absolwentami i Nauczycielami. Będzie sportowo, wesoło i smacznie! Przynieście koce i ulubione gry! Ubierzcie się kolorowo! Zabierzcie ze sobą coś smacznego do zjedzenia! I to koniecznie tyle, aby można było podzielić się z innymi!
Serdecznie zapraszamy również Waszych Rodziców.