Tutaj jesteś: Aktualnosci - Uczniowie V LO Tarnowską Marką Talentu!

Aktualnosci

Uczniowie V LO Tarnowską Marką Talentu!

14 czerwca w tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego uczniowie naszej szkoły, wyróżniający się szczególnymi osiągnięciami, zostali uhonorowani tytułem Tarnowskiej Marki Talentu.
To wydarzenie, w ramach którego docenieni zostają wybitni uczniowie tarnowskich szkół, mogący się pochwalić sukcesami naukowymi, artystycznymi oraz sportowymi na szczeblu ogólnopolskim lub międyznarodowym, organizowane jest już po raz kolejny przez Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca, a wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które reprezentował Pan Dr Grzegorz Kądzielawski.

Cieszymy się, że w tym roku odznaczona została spora grupa uczniów V LO. Zaszczytny tytuł otrzymali:

Ewa Beściak
Julia Brudny
Patrycja Chwałek
Wojciech Dzik
Natalia Jamróz
Dominik Sak
Klaudia Krzemińska
Szymon Kieroński
Katarzyna Nowak
Martyna Paterak
Kamil Ulanecki
Gabriela Wojciechowska
Maja Zborowska
Agnieszka Zbylut

Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!!!