Tutaj jesteś: Aktualnosci - Konkurs

Aktualnosci

Konkurs

Ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać kubek z grafiką "Zdolni do wszystkiego". Zadanie uczestników polega na zrobieniu zdjęcia autobusu komunikacji miejskiej w Tarnowie, na którym znajduje się reklama naszej szkoły. Na zdjęciu powinien być widoczny autobus i reklama naszej szkoły. Wykonane zdjęcie należy opublikować na dowolnym portalu społecznościowym w wersji "publiczne" z hasztagiem #ZdolniDoWszystkiego, a następnie w komentarzu poniżej naszej informacji o konkursie dodać link prowadzący do udostępnionego w ten sposób zdjęcia. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, zarówno z naszej szkoły jak i spoza niej. Przypominamy też, że trwa konkurs dla gimnazjalistów oraz uczniów V LO na wykonanie i opublikowanie na portalu społecznościowym zdjęcia z Dnia Otwartego (najbliższy dzień otwarty już w tę środę!). Hasztag dla gimnazjalistów to #vloZdolniDoWszystkiego, a dla uczniów naszej szkoły: #ZdolniDoWszystkiego. W najbliższą środę, 31 maja, na zakończenie dnia otwartego odbędzie się losowanie zwycięzców we wszystkich kategoriach i wręczenie kubków.