Tutaj jesteś: Aktualnosci - Wyróżnienie w konkursie FRSE ‘EDUINSPIRACJE’

Aktualnosci

Wyróżnienie w konkursie FRSE ‘EDUINSPIRACJE’

W ciągu ostatnich paru lat nasza szkoła była zarówno organizatorem jak i uczestnikiem programów Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. W obszarze tych działań były wizyty studyjne, szkolenia kadry edukacyjnej oraz mobilność nauczycieli. Zdobyte doświadczenia zostały opisane i przedstawione w konkursie ogólnopolskim  Historie sukcesu – jak udział w programach edukacyjnych wpłynął na funkcjonowanie instytucji i nasze życie?

Decyzją kapituły nasza szkoła uzyskała wyróżnienie w kategorii instytucjonalnej. Nie osiągnęlibyśmy tak wiele na arenie europejskiej gdyby nie zaangażowanie Pani Dyrektor oraz nauczycieli szkoły. Serdecznie gratulujemy sukcesu!