Tutaj jesteś: Aktualnosci - Zwycięstwo V LO w projekcie „Ścieżkami zakochanych w Tarnowie”!!!

Aktualnosci

Zwycięstwo V LO w projekcie „Ścieżkami zakochanych w Tarnowie”!!!

Drużyna z V zwyciężyła w tegorocznej edycji projektu Gry miejskie „Ścieżkami zakochanych w Tarnowie”!

Uczennice II a: Karolina Ślaga, Gabriela Szarwark, Monika Ludwa, Ewelina Drewniany oraz Marzena Rendak, wzięły udział w cyklu warsztatów. Kolejne szkolenia dotyczyły tworzenia reportażu oraz sztuki fotografowania. 14 października odbył się finał projektu – Gry miejskie „Ścieżkami zakochanych w Tarnowie”.

Nasza drużyna rywalizowała z uczniami I LO, VII LO oraz zespołem z ZST. Po podliczeniu punktów zdobytych w grze miejskiej oraz w pozostałych konkurencjach (fotokast, fotografia, reportaż) drużyna z V LO okazała się najlepszym zespołem tej edycji projektu!

Opiekunem grupy był p. Grzegorz Gawlik.

Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie Kanon, a partnerami byli Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, Pałac Młodzieży oraz firma Centrum Fotografii - Piotr Grzyb.

Serdecznie gratulujemy!!!

ŚLADAMI ZAKOCHANYCH W TARNOWIE