Tutaj jesteś: Aktualnosci - Najlepszy wychowawca 2012 roku pracuje w V LO!

Aktualnosci

Najlepszy wychowawca 2012 roku pracuje w V LO!

15 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Tarnowa, przyznawanych nauczycielom za wybitne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. W tym roku Nagrodę Prezydenta odebrała Pani mgr Urszula Rusin, oraz mgr Marcin Zaród, który został laureatem tegorocznego konkursu na "Najlepszego Wychowawcę roku 2012" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, organizowanego przez tarnowski oddział ZNP oraz Urząd Miasta Tarnowa.
Gratulujemy!

W tym roku jury wybierało najlepszych wychowawców w czterech kategoriach - przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Jury konkursu doceniło innowacyjne, ciekawe podejście laureatów do wdrażanych programów wychowawczych. Pod uwagę brano też działalność pozalekcyjną, pozaszkolną, sportową, kulturalną, społeczną, a także osobowość nagrodzonych nauczycieli.