Komunikat dla uczniów i rodziców

W związku z trwającym od 8 kwietnia strajkiem nauczycieli i pracowników oświaty, w dniu 10 kwietnia w szkole będą się odbywać zajęcia inne, w tym opiekuńczo-wychowawcze, według zmienionego planu.

Jednocześnie proszę o wsłuchiwanie się w informacje podawane przez media i zawarcia ewentualnego porozumienia pomiędzy stroną rządową i związkową.

Dni Otwarte

W dniach 28 i 29 marca odbywają się dni otwarte naszego liceum.

28 marca zapraszamy od godz. 9.00 do 14.00.

29 marca – godz. 9.00 do 13.00, w planie zajęcia otwarte.

Nasze stoisko można odwiedzić również podczas trwających w tych samych dniach Targów Edukacyjnych na terenie Ochotniczych Hufców Pracy, przy ulicy Mościckiego 27 A.

Komunikat dot. strajku nauczycieli i pracowników oświaty

Komunikat do Rodziców i Uczniów z dnia 5 kwietnia br.

W związku planowanym strajkiem nauczycieli i pracowników oświaty, który może się rozpocząć w dniu 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek), w szkole będą się odbywać zajęcia, w tym opiekuńczo-wychowawcze według zmienionego planu. W przypadku zmiany sytuacji będą publikowane kolejne komunikaty.

Jednocześnie proszę o wsłuchiwanie się w informacje podawane przez media, a dotyczące rokowań pomiędzy stroną rządową i związkową i zawarcia ewentualnego porozumienia.

Agnieszka Foszcz

wicedyrektor szkoły

Szkoła Humanitarna - warsztaty

W dniach 28 lutego - 2 marca delegacja grupy projektowej z naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach programu Szkoła Humanitarna w Toruniu. Nauczyciel, pan Marcin Zaród, brał udział w warsztatach z Myślenia Projektowego [Design Thinking], natomiast uczniowie - Dagmara Leszkiewicz i Michał Brzeżański, uczestniczyli w warsztatach związanych z Edukacją Globalną.

Przypomnijmy, że nasze liceum jest jedną z 19 szkół w całej Polsce zakwalifikowanych do programu Szkoła Humanitarna.

Michał przygotował dla Was doskonałą relację filmową z toruńskich warsztatów. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Strona 1 z 4