"Biała Wstążka"

Nasza szkoła włącza się w działania kampanii "Biała Wstążka" - "Prawo chroni każdego bez wyjątku" w dniach 25-29 listopada. W ramach działań odbywają się lekcje wychowawcze, na których propagować będziemy ideę kampanii. W czwartek 28.11 cała społeczność szkolna włączy się w kampanię poprzez założenie białej wstążki oraz udział w happeningu na ciekawe, artystyczne zdjęcie promujące kampanię. Ponadto, uczniowie szkoły wezmą udział w konferencji podsumowującej kampanię "Komukomunikacja".

Konsultacje dla rodziców klas I, II i III

Rodziców naszych uczniów serdecznie zapraszamy

na konsultacje z wychowawcami i nauczycielami,

dnia 19 listopada 2019 r. (wtorek), w godz. 17.00 - 18.00

W czasie konsultacji będzie pełnić dyżur psycholog z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Tarnowie.

Małopolska Chmura Edukacyjna – warsztaty weekendowe

Informujemy, że lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w warsztatach weekendowych realizowanych w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna jest zamieszona na tablicy ogłoszeń MCHE (parter).

Uczniowie niezakwalifikowani na zajęcia warsztatowe będą kwalifikowani z list rezerwowych w ramach wolnych miejsc.

Olimpiada Języka Francuskiego - etap szkolny

Dzisiaj, 30 października 2019r., w godzinach 9.00 – 12.00 odbył się etap szkolny XLIII Olimpiady Języka Francuskiego w formie pisemnej, do której przystąpiło 6 uczennic naszego Liceum: Karolina Gawryś 3d Dominika Małek 3d Justyna Drespa 3c Kinga Pancerz 3c Anna Kopytko 2d Zuzanna Stalica 1c Z niecierpliwością czekamy na informację z Komitetu OJF w Krakowie, które z uczennic zostaną zakwalifikowane do etapu okręgowego zaplanowanego na 10 stycznia 2020r.

Małopolska Chmura Edukacyjna

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w zajęciach on - line oraz kołach naukowych realizowanych w ramach Projektu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej została zamieszona na tablicy informacyjnej w szkole (parter).

Strona 1 z 7