Przypominamy, że 14 października br. o godz. 10:00,  w auli PWSZ odbędzie się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Serdecznie zapraszamy!

W tym dniu obowiązuje zmieniona organizacja pracy szkoły. Opiekę nad klasami sprawują wychowawcy i wyznaczeni nauczyciele.

Małopolska Chmura Edukacyjna - warsztaty weekendowe

W ramach realizowanego w naszym liceum projektu Małopolska Chmura Edukacyjna, istnieje możliwość udziału w warsztatach weekendowych, które odbędą się w dniach 6-8 grudnia 2019 w Krakowie, Suchej Beskidzkiej i Tarnowie. Zajęcia będą się odbywać w następujących obszarach: informatyka, fizyka, chemia, przedsiębiorczość, matematyka, matematyka z elementami rachunkowości, biologia, geografia, język angielski, język niemiecki, język francuski, obszar rozwoju kompetencji uczenia się, obszar rozwoju umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy. Uczestnicy warsztatów nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w warsztatach, zakwaterowaniem  wyżywieniem.

W dniach 7-11 października br. będzie trwała rekrutacja.

Informacje szczegółowe znajdują na stronie szkoły się w zakładce Małopolska Chmura Edukacyjna.

Krakowski Salon Maturzystów

Dnia 6.09. (piątek) klasy 3 b oraz 3 c pod opieką m.in. wychowawców  uczestniczyły w Salonie Maturzystów w Krakowie.  Celem wyjazdu było przede wszystkim zapoznanie się  z ofertą wielu uczelni z całej Polski. W programie był m.in. wykład   Przede wszystkim myśl – jak zdać dobrze egzamin maturalny z matematyki (prowadzący Piotr Ludwikowski – Kierownik Pracowni Matur OKE w Krakowie) w Auditorium Maximum UJ. Prowadzący dzielił się swoimi uwagami na temat  arkusza maturalnego z matematyki  oraz  strategii rozwiązywania zadań maturalnych. Uczniowie mieli okazję odwiedzić stoiska różnych uczelni z całej Polski oraz uzyskać informacje na temat studiów.

FRANCUSKIE ŚNIADANIE Z GRĄ W BULE

I znów było energetycznie!
"Francuskie śniadanie" już za nami! Mimo braku słońca, było cudownie. Degustacja francuskich specjałów, tańce, gra w bule i niekończące się rozmowy w języku Moliera.

-naszej ekipie fotografów w składzie:
Maciej Luszowiecki
Emilia Litwin
Agata Wolanin
Martyna Gąsior
-Michałowi Brzeżańskiemu, który zgromadził masę materiału wideo i zapewne już niedługo przypomni nam całe wydarzenie
-Madzi Szatrowskiej /nasz MasterChef/ - mistrzyni w przygotowywaniu smakołyków na barbecue

Kamil Giebał czuwał nad całością przedsięwzięcia. Kamilu wielkie dzięki!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.

Dziękujemy ekipom grającym w bule.

Specjalne podziękowania dla mgr Adama Kałużnego, który odkrywa przed nami tajniki petanki, znanej francuskiej gry w bule.

Strona 1 z 6